Liebster Award 2016

No dobra, Liebster Award – jakieś nominacje, polecenia, inni blogerzy… Ale o co w ogóle tutaj chodzi? Już Ci tłumaczę! Jak to pięknie napisała Kobieta na Konkretach, której serdecznie dziękuję za zaproszenie do zabawy, Liebster Award to duża akcja dla małych blogerów.

Libsta-Hipsta

W całej koncepcji chodzi o to, by mało znani blogerzy pomagali sobie w promocji swoich blogów. Ja zostaję nominowana, piszę 10 faktów o mnie (najlepiej super śmiesznych, yolo, hipsta hasztag elo), polecam Ciebie oraz kilku innych blogerów. Łańcuszek ciągnie się jak fejsbukowe wyzwanie. Efektywnie.

Oficjalne zasady gry:

  • Jeśli zdecydowałeś się przyjąć nominację—podziękuj osobie, która cię nominowała.
  • Poinformuj czytelników bloga o Liebster Award 2016.
  • Napisz coś o twoim ulubionym blogu, innym niż własny. (damn it!)
  • Napisz coś o sobie! 10 ciekawostek powinno wystarczyć.
  • Nominuj od pięciu do jedenastu blogów, które twoim zdaniem powinny dostać nagrodę Liebster, a które mają mniej niż 200 obserwatorów.
  • Poinformuj czytelników o zasadach.
  • Poinformuj osoby, które wytypowałeś do Liebster Award 2016 o ich nominacji.

Ulubiony blog? Nie mam.

Blogów na które zaglądam regularnie jest kilka, dlatego nie mogę opowiedzieć Ci o jednym, wybranym. Moim ostatnim odkryciem (why so late?!) jest blog Kasi Gandor. Tutaj pociąga mnie przede wszystkim merytoryczna wartość publikacji na temat psychologii i samorozwoju. Rrayyme to z kolei świetna dawka inspiracji – rodem z Instagrama. Remi pisze o zdrowiu, sporcie, modzie. Estetyka bloga bardzo mi odpowiada. Ważnym akcentem są zdjęcia. Dalej jest Alabasterfox. Piękne foty, nowinki technologiczne, podróże i generalnie szeroko pojęty lajfstajl. Nic dodać, nic ująć. Natalię z bloga Jest Rudo kocham ponad wszystko za niemożliwie kobiecą estetykę! Porady dotyczące fotografii i blogowania to główny konik tej Pani. Blimsien to typowy girl power blog. Jest o życiu, kobiecości. Ale z jajami! 💪 Energia jaka bije z tekstów Blimsien daje porządnego kopa do działania!

Blogi, które polecam – nominacje

Nie pokażę Wam tutaj wymaganej ilości pozycji. Jednak to, co przedstawię ma dużą wartość graficzną, merytoryczną i estetyczną. Chodźcie!

  • Woman at window to przede wszystkim piękna estetyka, minimalizm, kobiecość. Dagmara pisze o modzie, podróżach i expat life. Najlepszy czas na czytanie tego bloga? Spokojny wieczór z kubkiem gorącej, zielonej herbaty. .

 

  • Veganama to mój ulubiony blog o tematyce wegańskiej. Marta jest fotografką, więc jej wirtualny kącik okraszony jest niemożliwie klimatycznymi zdjęciami. O czym przeczytasz u Veganamy? Ano, wyobraź sobie taką kreację: Sztokholm, domek w lesie, wspaniała kobieta i jej rodzina, roślinna dieta, ekologia i fotografia. Lofki, nie? 🌱

 

  • Spódnice w górę to dobry lajfstajl i feminizm. Tajniki blogowania, kultura, psychologia. Daria zgrabnie ubiera w słowa swoje myśli i świetnie krąży po różnych tematach. Jest filmowo, jest życiowo, a czasem nawet kosmetycznie. Jej tekst 7 grzechów głównych blogera to mój ulubieniec. Naprawdę warto tam zajrzeć!

 

10 faktów o mnie..

Wraz z odpowiedziami na Wasze pytania pojawi się w kolejnym wpisie. Dzisiaj jestem istną blogową buntowniczką i łamię wszelkie zasady nominacji do Liebster Award.

#bo_mogę. ✌

A tak serio, to chyba nikt nie lubi czytać tasiemców, co?

Ściskam Was ciepło,

Ola.

 

1 Comment

Add Yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *